Aile İçi İletişim
Aile İçi İletişim itibarın ilk noktası. Her şey kalpten başlar. En yakınınızdakilere bir şeyler hissettirebiliyorsanız, dışarıya da yansıtabilirsiniz demektir.
Çalışanlar, şubeler, bayiler, tedarikçiler... Siz şirketinizin üyelerini nasıl tanımlıyorsunuz bilmiyoruz ama, biz yol arkadaşı diyoruz. İlk dokunduğunuz, ilk konuştuğunuz ve birlikte yol alacağınız arkadaşlarınız için biz de size yol arkadaşı oluyor; sizi en yakından hissediyor, ifade etmek istedikleriniz için direksiyonun bir ucundan tutuyoruz. Değişim zamanlarında virajları sert almadan yolumuzda ilerlemenin metodlarını çalışıyoruz.
İçerik Yönetimi
İçerik her şeydir ama her şey içerik değildir. Sizi anlatmayan kelimelerin bir araya gelmesi size yarayacak bir anlam ve bağlam oluşturmaz. Sizi anlatacak doğru kelimeleri bulmaya ve onlarla oynamaya talibiz.
Sosyal Medya Yönetimi
Markanızın ulaşılabilirlik ve samimiyeti buradan geçiyor. Hedef odaklı yaratıcı içeriklerle, sosyal medyada etkileşimi ön planda tutarak konumlanıyoruz. Takipçilerinizin ve tüketicilerinizin yanlarında olduğunuzu hissetmeye ihtiyaçları var.
Lider İletişimi
Markanız; köklerini salarken, büyürken ve yeşerirken onları sulayanların karakterini özümser. Markanıza bakanlar; onu bazen lideriyle beraber, bazen lideri aracılığıyla görür ve liderin geçirdiği kadar hisseder duyguları. Liderin, markanın sözcülüğü ötesinde kendince markalaşması için doğru yolları çiziyoruz. Ve şundan eminiz ki lider olunur.
Medya İlişkileri
Basın mensubu dostlarımız aracılığıyla günün dinamiklerini göz önüne alarak gündemler yaratıyoruz. Haber değerini doğru yöneterek hem geleneksel hem de dijital medyadaki varlığınızla marka algısını, itibarını, sevgisini geniş kitlelere yayıyoruz.
Kurumsal Sosyal Sorumluluk Yönetimi
Bir marka topluma sağladığı değer kadar değerlidir. Özellikle günümüzde sosyal bilinci yüksek markaların öne çıkacağı tartışılmazdır. Öngörülerimize güveniyoruz. Sadakat karşılıklıdır ve güveni sadakat uyandırır. Kazandığınız topluma, markanızı büyüten ve seven ekosisteme farkınızı göstermelisiniz.
Etkinlik Yönetimi
Etkinliklerinizde önceliğimiz vermek istediğiniz mesajların yaratıcı konseptlerle akılda kalıcı bir şekilde sunulmasıdır. Aksilikleri sevmediğimizden en ufak detaya kadar mükemmeliyetçi bakış açısıyla düzenliyoruz etkinliklerimizi. Planlama, organizasyon, içerik üretimi, prodüksiyon, özel tasarımlar, oyun tasarımı süreçleriyle baştan uca sahip çıkıyoruz.
Risk ve Kriz Yönetimi
Samimiyet ve şeffaflık korunduğu sürece korkacak hiçbir şeyiniz olmasa da kazalar her zaman muhtemeldir. Öncelikle öngörülü olmaya, öngöremediğiniz durumlar içinse hazırlıklı ve soğukkanlı yol arkadaşlarına ihtiyacınız vardır.