Hiçbir ajans, girişim, marka veya şirket teknoloji dünyasından uzak kalma seçeneğine sahip değildir. Çünkü dijital dünya; markalar için websitesi yaratmak veya sosyal medya yönetmek değildir. İş ve iletişim süreçlerinde, müşteri deneyimini her açıdan teknolojiyle iyileştirebileceğinizi göz ardı etmemelisiniz.

Markaların ihtiyacına göre iletişim için sadece mevcut kanalları kullanmak yerine, yeni kanallar da yaratabileceğinizi düşünüyoruz. Diyaloğa, etkileşime, görüş alışverişine dayalı yeni nesil iletişim platformlarına sahip olabilirsiniz.

Teknolojide sınır yok.

Yazılım ve tasarım ekibimizle en yenilikçi uygulama ve içerikleri hazırlıyoruz.

Şirketlerin ‘yeni nesil iletişim ortağı’ olma amacıyla yola çıktık ve şirket içinde diyaloğa, etkileşime, görüş alışverişine dayalı uygulamamız Şirketim Benimle ile yenilikçi yaklaşımımızın ilk ürününü verdik.


www.sirketimbenimle.com
Herkes Bir Arada

İletişim, Diyalog ve Beraberlik
Tek bir Platform ile Mümkün.

MONOLOGTAN ÇOK SESLİLİĞE

Yeni Nesil Bir İletişim Şeklinin Gücü
Nelere Yeter?

İhtiyaçlarınıza Uygun

Modüler Yapı

İçerik icon
İÇERİKTEN YAZILIMA HER ŞEY TERZİ İŞİ
Şirketim Benimle, Konuşan Markam teknoloji ve iletişim uzmanları tarafından şirketinizin ihtiyaçlarına özel olarak modifiye edilir.
Destek icon
ONLINE/OFFLINE TAM DESTEK
Şirketinizin değişen ihtiyaçlarını Şirketim Benimle uygulamanıza hızla yansıtabilmeniz için gerekli teknik destek ve içerik desteği ekibimiz tarafından 7/24 sunulur.
Daikin Mobile icon
2500 KİŞİYİ BİRBİRİNE BAĞLADIK
Şirketim Benimle, Daikin Türkiye'de "Daikin Mobile" adıyla hayata geçti. Şirketin tüm sosyal süreçlerini mobilize ederek Türkiye'de bir ilke imza attık.

Şirketim Benimle Web Sitesini Ziyaret Et